Понад 18 тисяч виборців, які змінили місце волевиявлення, голосуватимуть на Одещині

vybory-620x420-c-1.jpg

На території Одеської області 18 тисяч 282 виборця тимчасово змінили місце голосування та голосуватимуть на території населених пунктів Одещини. Про це повідомляє ОПОРА з посиланням на дані Державного реєстру виборців.

Найбільше замін відбулося всередині самої області – 10 тисяч осіб, які змінили місце голосування з одного населеного пункту Одещини на інший. На другому місці опинилися переселенці з Донецької області – 2186 осіб, на третьому – з Луганщини (1158 осіб).

Водночас серед жителі Одещини, які змінювали місце голосування, охочих проголосувати на інших дільницях виявилося 14 тисяч 132 особи. Крім тих, які змінили місце волевиявлення всередині області, найчастіше заяви подавали для голосування в місті Києві – 923 особи та Херсонській області – 403 особи.

Нагадаємо, що виборці, які у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями не можуть проголосувати на виборах за зареєстрованим місцем проживання, мали можливість тимчасово на період проведення виборів змінити місце голосування – до 25 березня включно.